Už je jaro...

27. února 2013 v 11:02 | Tee |  Kolemjdoucí nálady
K tomu nadpisu se asi hodí jenom: "Winter wrap up, winter wrap up! 'cause tomorrow spring is here!"
Děsivě chytlavá melodie. Chjo. Jsem nemocná už od čtvrtka a za tu dobu jsem stihla udělat leda tak véélikánský nic. Poznám, že jsem nemocná podle toho, že se cítím být hrozně vysoká. Je to zvláštní a asi to tak mám jenom já. Hlava, vlastně všechno se točí, postel je nízko, klika je nízko, a nejníž ze všeho je záchod. Záchod je pohodlný, ale když s ním jsem moc dlouho, velice nepříjemně potom mravenčí nohy a zatmívá se před očima - to bude tím nízkým tlakem. No jo, co si o mně asi myslí záchod...tam občas taky mívám záchvaty pseudofilozofických keců...určitě mi umí číst myšlenky...musím o něm někdy v dálné a nejasné budoucnosti něco napsat.

V mém nemocném období se mi ale z nějakého záhadného důvodu začlo stýskat po RuneScapu a zachtělo se mi nostalgicky hrabat v mé nově udělané krabici dětství - prostě je to velká krabice s bordelem složeným z hraček, různých cetek, barbie deníčků (to jsem dostala!), knížek atd.apod.
Ach, nostalgie mi povětšinou dělá radost a dělá všechno růžovější - ale ne tím nechutně přeslazeným odérem, ale takovým tím milým, přítulným. Knížky o Neználkovi, šminky z brava a jiných zvrácených omylů přírody, čtení si některých pasáží z deníku, kdy moje psací schopnosti byly víc než pod veřejností únosnou hranicí, etapa, kdy jsem byla magor do koní... ach, ty časy nevinné a hloupé, nenásilné...už se to nikdy nevrátí! (neboť jsem poznala zvrhlé, perverzní yaoi. BWAHAHA!!)
(Jo, ještě to RSko. Zjistila jsem, že jsem byla combat level 72, což je naprosto super! A magic lvl.23! Mohla jsem tam zabíjet všechno - gobliny, nějaký brouky, skeletony, wizardy - kromě některých v dungeonu! A ještě jsem si mohla koupit mithrilový brnění, ale tak co...a jeden borec mi tam koupil imphide set skoro za nic! A...a...atd. atd. prostě normální nadšení ze hry)

No, a včera jsem šla do školy. Bylo moc pěkný počasí, dokonce se mi stávalo líp než normálně. Normálně si dám budík někdy na půl šestou a vstanu až někdy v šest deset. Nikdy se mi neloučí dobře s milovanou a prohřátou postelí mé ségry...která se teďka jak blázen šrotí na medině v Praze. Cítila jsem se celý den jako na začátku léta, kdy je skoro teplo už někdy o půl sedmý. Bylo v tom něco nostalgického, ale zaboha jsem to k ničemu nedokázala přirovnat. Jenom: něco mi to připomíná...i dneska mám takový pocit, i když už jsem měla uštvanější náladu po šrocení se dějáku. Prostě už na mě leze jaroléto. Ani škola, co si usmyslela nás připozabít i týden po jarních prázdninách tomu nezabrání. (proč se vlastně dělají jarní prázdniny, když od nás očekávají, že se budeme ten týden šrotit? Každý říká, že jsou od toho, abychom si od toho všeho odpočinuli, tak co to?! Učitelé jsou jako predátoři - počkají si ten týden...a potom rychle a krvelačně zaútočí...chjo)

Pořád smrkám a kýchám. Je to otravný. A mám moc ráda lidi, kteří vypadají unavení jako koťátka. Asi mám další úchylku. Už jich bude hodně...chjo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tramvajka Tramvajka | Web | 28. února 2013 v 7:22 | Reagovat

Jupí! Na jaro jsem se strašně těšila. Teď si tím nejsem jistá, ale nevadí. To bude nestíhám nestíham, sakra, do háje ...
no jo, prudiči a posluhové

2 Tee Tee | Web | 3. března 2013 v 15:23 | Reagovat

[1]: Jezush, no o tom mi ani neříkej. Když si teď vzpomenu, co všechno mě další týdny čeká...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama