Zírání na přezůvky (= propalování ponožek)

17. listopadu 2012 v 11:24 | Tee |  Vyplavené nápady
Je docela zábavné znervózňovat ostatní. Třeba tím, že se jim pořád koukáte na přezůvky. Čím intenzivněji se na ně díváte, tím víc je to tomu člověku nepříjemný.
Zkoušela jsem to se svojí BFF - nechce se mi sem furt psát 'moje nejlepšejší kámošinka' (brr!), a BFF je takový krátký a výstižný - a ta se nervózně ošila a vyšoupla svoje chodidla z mého výhledu, a říkala přitom cosi o úchylárnách. Hehe.
Pak jsem to zkoušela v němčině s jedním nejmenovaným spolužákem co seděl za mnou. Dívala jsem se, a dívala...a on nic. Úplně jsem mu svým pohledem propalovala ponožky, až to prostě musel cítit, a on NIC! Mno, asi až po půl hodině, kdy to už asi vypadalo hodně pošahaně, se na mě podíval nuceně neutrálním pohledem a řekl:"Jsou moje nohy tak zajímavý?"
Já se na něj podívala lehce zděšeně a vykoktám cosi jako: "Né, já jenom něco zkouším..." Takže tak.
Z toho usuzuji, že holky cítí snad úplně všechno, i když se na vás nedívá, a kluci jsou buď vážně tupohlaví, anebo si toho schválně nevšimnou. Ech. Mno, a já jsem taková vyjímka, která je fakt tupý dřevo, a něco jako 'citlivost' a 'ty víš, jak to myslím, musíš to přeci cítit' vůbec nic neříká.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Markýtka Markýtka | E-mail | Web | 1. ledna 2013 v 15:41 | Reagovat

Zajímavý pokus :D Ale musíš to vyzkoušet na víc lidech :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama