Kapesník - nejlepší přítel člověka

24. listopadu 2012 v 18:24 | Tee |  Vyplavené nápady
Už asi týden pořád smrkám. Smrkám v šalině, ve škole, doma, prostě všude - a taky si všude připadám děsivě trapně. A zrovna minulý týden v magazínu Dnes vyšla reportáž o Miss Expat (nejkrásnější cizinka v Česku), a tam ty slečny diskutovaly o Česku a češích atd. Hnedka na začátku si tam povídaly o tom, jak je zaráží, jak Češi smrkají (prostě všude, v autobuse, práci apod.). U jejich zemích je to prý neslušné, a jedna se dokonce přiznávala, že se nedokáže vysmrkat ani před svým přítelem. Jej. Mám si připadat neslušně a jít smrkat do vedlejší místnosti?
...Ne. Stejně bych to nestihla.Já prosazuju právo smrkat, kde se mi zlíbí. Doba, kdy se prostě musíte vysmrkat, to se ani nedá nijak ovlivnit, ne? A přeci jenom, není to závislost, není to škodlivé, a ještě si tím na chvíli ulevíš. Sice to troubení zní hrozně, ale to vysmrkání se je přeci důležitější. Tedy, hlavně když je do čeho.
Nejhorší podle mě je smrkat do toaleťáku, hlavně do toho ve školách. Fakticky. Vždycky jsou u nás špinavě šedé, ale střídají se u nás 2 typy. Jeden je strašně tenký a děravý, takže abyste se pořádně vysmrkali, musíte si vyrolit tolik papíru, kolik normálně spotřebujete na velkou (když jsem byla malá, roztomilá, sedmiletá holčička, vždycky jsem říkala, že jdu na velkou, aby mi učitelky daly aspoň stejně papíru, jako jdu normálně na malou, hehe). Ten druhý je normální, tvrdý, u kterého se pozná, kde se brutálně šetří, a který mají asi ve všech veřejných budovách - třeba v knihovně - takže jsem z toho měla celej nos odřenej a červenej -_-. Ani byste si nedokázali představit, jak děsivě trapné je smrkat do toaleťáku v hodině...Chňu.

Proto mám tak ráda svoje vlastní kapesníky a toaleťáky (z našeho milovaného záchoda - což mi připomíná, že bych o něm v budoucnu mohla napsat). Jsou jemné, máte u nich jistotu že nejsou drsné, špinavé a zrecyklované, a nemusíte se všude ptát, jestli někdo nemá kapesník, i když víte, že ti dotyční nemají. Chňu.
Prostě a jednoduše řečeno: toaleťáky ze školy jsou ZLO!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ïvča Ïvča | Web | 23. ledna 2013 v 15:53 | Reagovat

Ale utěrky na ruce mám ráda, protože jsou stylově zelený a prostě lepší než nějaký kapesníky! :-D Ale ty děrovaný toaleťáky mě vytáčí neskutečně.

2 Můzra Můzra | Web | 24. ledna 2013 v 20:28 | Reagovat

Mí nejlepší přátelé se tedy očividně nějak rozmnožili.

3 tee-without-tea tee-without-tea | Web | 26. ledna 2013 v 22:08 | Reagovat

[1]: no, do těch jsem ani nesmrkala, protože zrovna když je potřebuju, tak tam vždycky nejsou. Pff!

[2]: co, jdeš zkoušet smrkání do toaleťáků? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama