'Ich liebe mich!'...ne, kecám

17. listopadu 2012 v 13:07 | Tee |  TT
Zas takovej narcista naštěstí nejsem. Taky vám ta němčina přijde tak vtipná? Třeba vyznání lásky: ''Ich liebe DICH!'' Kdyby mi to někdo řekl, tak už se válím smíchy, i když ten význam zas tak vtipný není. Třeba kdyby to někdo řekl francouzsky, nebo klidně jednoduše česky, zní to docela romanticky. Ale ta němčina...ta to všechno zabije xD

Vraťme se ke mně, o tomhle má ten článek asi být. O mojí 'úžasné, skvělé, zajímavé, přitažlivé, fascinující' osobnosti. Ech.
Řekněme, že není až tak výrazná či oslnivá. Má ráda klid a dlouhý, desetihodinový spánek, aby nemusela řešit ty pitominy, co musí řešit ve dne. Nebo takhle, má ráda dlouhý, desetihodinový BEZESNÝ spánek, protože ve snu musí řešit ještě větší a nesmyslnější pitominy.
Jo, sny v jejím podání jsou mixáže šedivé reality a úhylných představ, takže výsledek není až tak moc přitažlivý. Kdyby v jejím okolí byli aspoň nějací přitažliví výrostci, ale né, nic takového v jejím okolí pravděpodobně neexistuje.

Má tendence zlehčovat situace a dělat si srandu z pubertálních publikací, výrostků, výlevů a naivních, na nervy jdoucích názorů. Je docela slušně sarkastická. Jednou to skončilo tak, že jí nějakej anonym ze třídy začal docela vulgárně nadávat, a připojila se k tomu dobrá půlka třídy. I to se stává.
Je všude velice dobře známo, že je děsivě nervózní a stydlivá. Nesnáší mluvení před více než deseti lidmi, protože je paranoidní a má takový pocit, že je prostě MUSÍ oslnit a okouzlit, že ti lidi jsou něco jako z vyšší společnosti a mají přehnané požadavky ohledně mluvení.

Nesnáší...nebo spíš NENÁVIDÍ porovnávání. Když někteří například uvidí výsledkovou listinu a zjistí, že jsou lepší než ona, najednou ti lidi zarogantní a ona se cítí méněcenně. Nejhorší na tom je, že ona se chová stejně, ale chce to změnit.
Snaží se být milá a přátelská, ale někdy to prostě nejde. Nedokáže pochopit lidi, kteří nedodržují pravidla slušného chování (=někteří pubertální výrostci, ale i dospělí) a je z nich trochu smutná.

Je trochu nechápavá v oblasti mezilidských vztahů, což může být pro druhé velice vtipné, a pro ni taky. Ale jakmile na to dojde, neví co s tím. Chjo. Ale zato je velice zvídavá a neváhá jít na místa, kam chce, i když je to ostatním trapné. Třeba jednou se šla zaregistrovat na seznamku jenom proto, aby zjistila, jak to tam vlastně vypadá a funguje.

Pořád se snaží přijít na to, co znamená 'být chytrý,' a nikdo jí to ani nedokáže pořádně vysvětlit, bohužel.
Děsně ji irituje, když někdo zaměňuje pojmy 'psychika' a 'psychologie.' Když někdo řekne: ''Je to psychologický problém,'' celkem slušně se načepýří, protože ten 'inteligentní' člověk myslel ''psychický problém,'' a zřejmě tím myslel problém s psychikou, a ne s tou vědou, psychologií. Grrr...

Ještě nikdy neměla pořádnou, dlouhotrvající depresi, jenom pětiminutové stresové vypětí. Ani nedokáže být naštvaná celý den, protože to během pěti minut prostě vyprchá. Proto taky nedokáže pochopit, jaktože to mají ostatní jinak.
A taky má ráda podzim. Asi u ní došlo k nějaké mutaci...

Ale lidi, proč ty podzimní depky? Proč ta dlouhotrvající nepříjemnost?
Když se na to podíváte z jiného, pozitivnějšího úhlu...dojde vám, že to může být i mnohem horší S vyplazeným jazykem
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Houbička Houbička | E-mail | Web | 17. listopadu 2012 v 13:45 | Reagovat

Mně to Ich liebe dich tak vtipný nepřijde... Asi jsem divná.

2 angelxheart angelxheart | Web | 17. listopadu 2012 v 13:52 | Reagovat

Tenhle článek mi skoro padne...jen je o číslo větší:)
a ta němčina..já se učim španělsky a taky se občas válim smíchy!

3 Franzie Franzie | Web | 17. listopadu 2012 v 19:59 | Reagovat

Já si dala němčinu tenhle rok jako druhej povinnej jazyk. A už toho lituju.

4 ivet-pe ivet-pe | Web | 22. listopadu 2012 v 9:52 | Reagovat

Pěkně napsané. Také nemusím mluvit před skupinou lidí, docela mi to vadí a to jich může být klidně i míň než deset...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama