Říjen 2012

Zdravím

21. října 2012 v 12:29 | Tee |  Jen tak
Tak jsem si založila novej blog, a mí známí by mě měli schopni najít. Docela mě pobavily ty kontrolní otázky jako ''Kdo létá na koštěti?" "Kolik máme nohou?" "Kolik sourozenců má jedináček?" Deset, voe! Ale né, my tam musíme jak blbečci dávat děsivě obyčejný odpovědi, na který by přišla i trubka od záchoda (chá, a už jsou tu zase dvojsmysly). Nevím jak si tvůrci blogu.cz představují test inteligence, ale tohle...to je moc i na mě.

Tak se vám trochu představím. Jsem introvertní, a ani mí nejbližší kamarádi si nejsou moc jistí, co si myslím. To milá rodina si je až moc jistá, že ví co si myslím. Děsně mě podceňují a tím ještě přiživují můj komplex méněcennosti.
Nesnáším hluk ale nemám ráda samotu...dobře, občas se ta samota až moc hodí (třeba když jsem v nějakým davu, a všichni neustále kecaj). Já tak nesnáším, když vedle mě někdo neustále kecá...a nepřestává...a furt kecá kecá kecá...urgh, jak Pinkie Pie. Prostě napřesdržku. -_-''
Jsem tichá a stydlivá a děsně mě to štve. Bojuju proti tomu a celkem se to daří...celkem. Skoro nikdo nikdy neslyší co říkám...a když zpívám, tak taky. Možná je to tou proklatou stydlivostí a trémou před lidma i mezi nimi. Ach jo, prostě introvert.
Miluju spánek...a měkkou pohodlnou postel s vélikánským polštářem a tlustou peřinou samozřejmě taky ^^
Někdy se zamýšlím nad věcma, který ostatní berou za samozřejmost...a ještě minulý rok jsem byla zapálená do vymýšlení životních příběhů domácích spotřebičů. Teď jsem na to moc líná,eh. Ale jako nápad to jako nebyl špatný...

Jsem prostě normální člověk zabývající se neobyčejností všedního dne.